Liebscher Karel (Praha 1851 - 1906 Praha)
Motiv z Klenové, signováno vpravo dole K. Liebscher, tuš a běloba/papír, 17 x 9,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |